Nowa Strategia Działalności

Miło nam poinformować, że firma JURIMP Sp. z o.o wdraża nową strategię działania polegającą na większej koncentracji swoich działań na obróbce skrawaniem metali i na doradztwie technicznym dotyczącym tej problematyki.

Jeszcze większą wagę przywiązywać będziemy do podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników i systematycznego ich szkolenia i rozwoju.

W ramach realizacji tej strategii zostali zatrudnieni doradcy techniczni – regionalni odpowiedzialni za województwa: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie, małopolskie.

Nowo zatrudnieni pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Mamy nadzieję, że nasze działania spotkają się z pozytywną reakcją ze strony wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Naszym głównym celem jest osiągnięcie maksymalnej satysfakcji z zaproponowanych przez nas rozwiązań przez każdego Klienta.

Ponadto proponujemy nową usługę, która polega na pełnej obsłudze Twojego magazynu, gdzie zainstalujemy nasze automaty samowydające, lub przydzielimy pracownika, który na bieżąco będzie monitorował oraz badał potrzeby materiałowe oraz ruchy poszczególnych linii magazynowych. Na podstawie uzyskanych danych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych przygotujemy indywidualną ofertę zaopatrzeniową.

Proponowane rozwiązania systemowe pozwolą na optymalizację kosztów oraz zabezpieczą odpowiednim buforem magazyn na zadany okres czasu.

nsdz

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami !